Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínűleg hüvelygombám...

Valószínűleg hüvelygombám van, a nőgyógyászom szabadságon van még két hétig, egyelőre Canesten kombit használok, de nem igazán segít, mivel tudnám kikezelni magamat?

Figyelt kérdés
Három napja kezdődött erős égő, fájó, majd enyhe viszkető érzéssel a hüvelybemenetemnél, valamint furcsa, kis fehér darabos bő folyasom volt. Ahogy utána olvastam, ezek a tünetek gombára utaltak, másnap el is mentem a gyógyszertárba Canesten kombit venni, amiből 2 kúpot már elhasználtam és a krémmel is kenegetem magam napi 3x. Ma reggel ismét enyhe égő érzést éreztem a hüvelybemenetemnél, de ma már az utolsó kúpot kellene elhasználom. Nem kellene még javulnia? Olvastam,hogy ph helyreállító kúra is ajánlott ez után, de ti csinálnátok más gyógyszeres kúrát is a helyemben még, vagy még várjak egy hétig amíg elméletileg kifejti ez a kúra a hatását? Rém kellemetlen az egész, nagyon megköszönném, ha segítenétek tanácsaitokkal,válaszaitokkal.

2022. aug. 20. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Betadine kúpot vegyél és ha kész a kúra utana valamilyen ph helyreállítót is használj(gynophilus, lactinelle stb, bármi ami van a patikában).
2022. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!