Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem veszik észre az...

Miért nem veszik észre az emberek hogy ha valaki sovány, és azt mondják rá, hogy "huu de vékony vagy, tiszta gebe. ", az ugyanolyan bántó, mint mikor egy dagadt emberre mondják, hogy kövér?

Figyelt kérdés
a vékony lányoknak is nagyon bánto tud sz lenni.ugyanugy mint a kövéreknek.
2010. szept. 24. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek... 165 cm vagyok és ehhez jön a 45 kg. Sovány vagyok és én is sokszor hallottam, de hiába eszek, nem hízok. Persze sokat nem akarok, de nekem 1-2 kg is olyan szenvedés hogy feljöjjön, aztán alszok egyet és ugyan ott vagyok... 23/L
2010. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez már annyira sokadik ugyanilyen kérdés..ott vannak erre tanulságos válaszok keress rá
2010. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ezt én is meg szoktam kapni, és a vicces hogy pont a túlsúlyos emberektől :) Fiú vagyok egyébként, és nem rossz fizikumú, csak alkatilag ilyen vékony. Mintha ezzel saját magukat próbálnák nyugtatni, hogy túlsúlyosak ugyan, de legalább nem olyan véznák mint én. És nem veszik észre hogy ezzel igazából engem sértenek :P
2010. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hogyan keressem pontosan, mit irjak be??

amugy én is 45 kg vagyok:) csak én 168 cm, ugyhogy nálam elég feltünö,és egyáltalán nem vagyok arányos...

2010. szept. 24. 13:52
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, fiuknál is gyakran elöfordul hogy a "nagyobb darabok" beszologatnak hogy milyen gebe ha vki vékony.....nagy bunkoság ez, ugyanolyan sértés mintha rájuk mondanád hogy dagadt vagy, de nem veszik észre:S
2010. szept. 24. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a világ. Látod te is dagadtoztál meg kövéreztél. Az se szép dolog. Ne várd el, hogy kedvesen bánjanak veled, ha ilyen vagy. Molett, túlsúlyos. Tudja, miről van szó, mégse olyan, mint a dagadt. Mindenkiben megkeresik a hibát, mert enyivel is kevésbé tűnnek ők maguk rosszban. A magyar meg különösen egy undok fajta. xD (és igen, én is kötözködtem, és nem vagyok dagadt mielőtt feltételezitek xD)
2010. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
engem tökre nemzavar, sőt örülök, ha valaki megjegyzi milyen vékony vagyok, mivel eléggé figyelek az alakomra. Nekem egyáltalán nem bántó.
2010. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én bóknak venném... A sovány az ideál, akkor miért kell rajta megsértődni?
2010. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!