Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok,veletek is van olyan,ho...

Csajok,veletek is van olyan,hogy egyszerűen gyulolitek magatok?hogy egesznap csak fekudnetek,mert képtelen vagytok elfogadni magatokat?

Figyelt kérdés

Nalam vannak ilyen napok.

Van olyan,amikor magabiztosabb vagyok,és olyan,amikor egyszerűen semmi nem dob fel,csúnyának látom magam,a testem sem tetszik a tükörben.Edzek rendszeresen,de van hogy az edzés is kuka mert olyan gyengének,fáradtnak,kulsore pedig borzasztonak erzem a megjelenesem.Csak arra vágyok,hogy aludjak.

Mondjátok,hogy nem vagyok ezzel egyedül?


2022. aug. 25. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek első hallásra semmi köze a nemedhez.... ez inkább depressziónak tűnik.
2022. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is vannak olyan napok, hogy nem érzem jól magam a bőrömben, nem látom magam szépnek. De azért ilyenkor sem gondolom, hogy egész nap csak feküdnék.
2022. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Ideje lenne egy pszichiátriai szakrendelést felkeresni
2022. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban nem a normális kerékvágás része. Persze, az ember hangulata ingadozik, de ha ilyen szélsőségeket érzel, akkor ott valami nincs rendben, valamilyen segítségre lenne szükséged. Ami lehet akár egy pszichiáter, de lehet próbálkozni pszichológussal, önfejlesztő könyvekkel, vagy akár egy begyakorolt napi rutin is átlendíthet az ilyen napokon. Ennyi leírás alapján nem lehet megmondani, hogy mi fog segíteni. Butaság lenne annyiban hagynod a dolgot és csak tovább szenvedni, kérj segítséget!
2022. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!