Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklusnaptárt hogyan érdemes...

A ciklusnaptárt hogyan érdemes vezetni?

Figyelt kérdés
A ciklusnaptárt hogyan érdemes vezetni? Alkalmazást töltsek le vagy jó lesz papíron is? Hogyan és mit kell jelölni rajta?

2022. aug. 25. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazás szerintem jobb, úgy könnyebb jelölni a dolgokat. Neked csak az elsô napot kell megadni meg a ciklusod hosszàt és onnan jelez mindent.
2022. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat az alkalmazásra.

Én kb 6-7 éve használom ugyanazt az alkalmazást, tökéletesen elégedett vagyok vele. Neked meg kell adni először a ciklus hosszát (kb) aztán mindig a menstruáció első és utolsó napját. Egy idő után az adatokból kalkulál, és előre jelzi a menstruáció kezdetét - végét valamint a termékenységet.


Adhatsz hozzá tüneteket (bármelyik naphoz, nem csak a mensturációd napjaihoz) pl ha fáj valamid, rosszul érzed magad, feszült vagy stb. , fel tudod jegyezni benne az együttléteket. Szóval szerintem minden meg van benne amire szükség lehet :)

2022. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyik alkalmazást használjátok?
2022. aug. 25. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 'Naptáram' nevű alkalmazás vált be. És kiderült tök véletlen hogy minden barátnőm ezt használja
2022. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van, én is szeretem. Papír alapon, magamat ismerve, mindig el is hagynám. Ez kéznél van, ha meg kell nézni, pl mikor menjünk strandra. És tényleg jól kiszámolja, mikor fog megjönni, illetve oda is írja mindig, hogy hanyadik napnál tartasz, meg jelöli az ovuláció időpontját.
2022. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van, és tök jó. Szinte teljesen pontos. Bár jelöli az ovuláció napját, nem feltétlenül az lesz az tényleges tényleges kezdete, amit ír, ezért kvázi fogamzásgátló módszernek nagyon nem jó.
2022. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Én is azt használom :)

#2

2022. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!