Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez csak egy "seb" miatt van a...

Ez csak egy "seb" miatt van a mellbimbóval?

Figyelt kérdés
Ma láttam, hogy sebes a bimbó és pici folt van a melltartóban ( nem véres, nem gennyes,semmi sem folyik, olyan mintha egy tollal rajzol valaki pontot) A legutóbb 3 napja ezelőtt a barátom fogdosta a mellem és lehet ő sértette fel... Elvileg a nincs gyulladás és a hormonokkal is oké van, csak alapvetően olyan száraz a bőröm mindenhol és ott is.

2022. aug. 27. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha pár nap múlva begyógyul, akkor nincs semmi baj.
2022. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos már sokszor előfordul( legutóbb 2honapja) főleg azzal amelyik nagyobb ( kis aszimettria van és az egyik jobban dörzsölödik a melltartohoz, míg a másik távolabb van.
2022. aug. 27. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát bánjon vele finomabban a barátod. Az nem normális, hogy állandóan kisebesíti a vékony bőrt+
2022. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem állandóan, csak 2 hónapja ezelőtt törölköző, aztán még ahhoz képest 4 hónapja még valami... Szóval egy évben előfordul minimum 2x.
2022. aug. 27. 15:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak arra mondtam hogy amióta kinőtt mindig van valami de azelőtt is amikor még nem serdülő voltam, a törölköző sebezte 😅
2022. aug. 27. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Használj testápolót, hogy ne legyen száraz a bőröd.
2022. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, zsíros arckremet szoktam, akkor lehet inkább testápolót próbálok ki
2022. aug. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!