Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos váladék a vaginámból-m...

Darabos váladék a vaginámból-mi lehet ez???

Figyelt kérdés
Na hát az lenne a cucc, hogy sokszor amikor magamnak bedugom az ujjam és kiveszem, akkor fehéres darabkák maradnak az ujjamon. Ez annyira nem érdekelt az elmúlt pár hétben. De ma, gondoltam már hogy mi a fene lehet ez... Magam elé tettem a tükröt, és a nyílásomból (ha elkezdtem nyomni) akkor jött egy fehér (picit sárgás) váladék amit ha megfogtam akkor darabos lett. Eléggé félek, kiskorú vagyok és anyummal soha nem beszéltem ilyen cuccokról. Ma viszketni is elkezdett. Nőgyőgyászhoz akarok menni vele, de anyámnak nem akarok szólni, mert nem bízok benne annyira. Mit csináljak? Btw. Van otthon canesten krémem. szerintetek ha rendszeresen fogom kenni ott magamnak, elfog ez múlni? normális válaszokat kérek. (szűz vagyok)

2022. aug. 28. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyúlkálj be és menj orvoshoz, mielőtt nagyobb bajt csinálsz.
2022. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Candida fertőzés, a viszketésből meg a túrós folyásból ítélve. A nagyobb városokban van tinédzser ambulancia, oda elmehetsz egyedül is, de jobb lenne megbeszélni anyukáddal a dolgot. A canesten nekem kúpként se használt erre, azért óvatosan az öngyógyítással, nehogy tetézd a bajt.
2022. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Fújj undorító vagy. Eleve miért nyúlkálsz be magadnak koszos kézzel. A másik meg rendszeresen fürödni kellene. És akkor azt mondják nincsenek igénytelen nők. Hogyne volnának.
2022. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%

3.as te egy idióta vagy , kis hölgy ne hallgass rá

tényleg beszélj anyuval doki kell , és ha igény van rá tiszta kézzel fedezd fel

2022. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha 14 elmúltál nyugodtan elmehetsz egyedül orvoshoz
2022. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3as annyira hülye nem vagyok hogy koszos kézzel nyulkáljak be🤣🤣🤣
2022. aug. 28. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban tipikusan hüvelygomba fertőzés tüneteit írtad le. Vény nélkül is kaphatóak a gyógyszertárba kúpok, krémek, amik jók lehetnek, de mivel még fiatal vagy, jobb lenne, ha orvos írna fel olyat, amit biztonságosan alkalmazhatsz. Ráadásul az orvos által felírt készítmények sokkal hatásosabbak is.
2022. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.. szerintem szólok anyunak
2022. aug. 28. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!