Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tünetek alapján mire gondolnál?

A tünetek alapján mire gondolnál?

Figyelt kérdés
Hirtelen eszméletvesztés, végtagok rángatóznak, pár percig se kép se hang, viszont nem vizel be az illető, hanem miután felkel akár 5-6 óra is eltelik mire tud pisilni. Kb. 2x hány rá 10-15 percre hogy magához tért. Utána egész nap erőtlen, sápadt. Hangulata levert, szégyelli magát, meghalna legszvesebben. Csaj és 25 éves. Fokozott stressz okozza a rosszulléteit. Utoljára 3 éve volt ilyen nála, de fél hogy megtörténik megint, időnként érzi mintha jönne...
2022. aug. 29. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Írtad hogy a stressz okozza,akkor mi a kérdés?

Be van oltva?Ez jutott még eszembe.

2022. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem epilepsziás rohamnak tűnik, de nyilván felelőtlen és komolytalan dolog lenne ezek alapján diagnózist felállítani.
2022. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
akkor még nem volt oltva, most be van.
2022. aug. 29. 20:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is rögtön epilepsziára gondoltam.
2022. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos, és nem jó dolog ilyen ügyben tippelni de szerintem epilepszia.

Nagyon sok féle roham létezik, minden embernél más és más.

Nem is voltál még vele orvosnál?

2022. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
az a bajom hogy féltem az állásomat. na meg igy se kellek párkapcsolatra senkinek, nemmég papírral...
2022. aug. 29. 20:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Érthető mind a két okod, de nem szabad vele játszani. Kapsz rá gyógyszert és teljesen tünetmentes is lehetsz.

Mivel foglalkozol?

2022. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De terhes akarok lenni, nem akarok ezért se gyógyszert. Féltem a születendő babát.

Gyerekekkel foglalkozom.

Mit tegyek, keressek magán neurológust? Nagyon drága?

2022. aug. 29. 21:05
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem vagyok képben, hogy azok a gyógyszerek befolyásolják-e a terhességet.

Mindenképp keress orvost, meg lehet próbálni magánban is ha abban több a bizalmad. Biztos elkérik az árát de konkrétan nem tudom.

Milyen gyakran szoktál rosszul lenni?

2022. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
3-4 évente van roham, de aura érzés az sajnos gyakran. sokat dolgozom, szabim kevés van.
2022. aug. 29. 21:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!