Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hónaljam?

Mitől fájhat a hónaljam?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 napja fáj, minden nap egy kicsit enyhült. Csak akkor fáj, ha felemel a felső karom, vagy, ha hozzáérek. Nem hinném izomláz, mert nem végeztem semmi fizikai munkát és nem húztam meg vagy valami (vagyis nem emlékszem).

Rákerestem google-n és azt írta ki, hogy rosszabb esetben mellrák is lehet és ettől egy kicsit megijedtem, viszont nem inkább a mellem felé fáj, hanem a karom felé, már-már szinte kiterjed a karomra is.

Most megtapogattam és érzem, hogy szúr. Kicsit mintha keményebb is lenne az a hónaljam amelyik fáj, vagy csak lehet úgy gondolom.



2022. aug. 31. 04:48
 1/7 A kérdező kommentje:
+ Most megnéztem a tükörben, és látszik, hogy van egy bog ott.
2022. aug. 31. 05:46
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem menj el orvoshoz mindenképp és nézesd meg!!! Ne halogasd a félelmeid miatt!
2022. aug. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Menj akkor orvoshoz, de hónalj dezodor, borotválás is okozhat ilyet.
2022. aug. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet akár egy megnagyobbodott nyirokcsomó is.
2022. aug. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nyirokcsomó, szőrtüszőgyulladás, zsírcsomó, limfóma is. Mindenképpen fordulj orvoshoz és csináltass egy ultrahangvizsgálatot is. Ne várj velem, mert ismerek olyat, aki nem vette komolyan és baj lett belőle. Jobbulást!
2022. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a mellrák a nyirokrendszerre gyakorolt hatása révén jelentkezhet hónaljban. Ne pánikolj, hanem fordulj mihamarabb orvoshoz. Jó esetben ki fogja zárni, és akkor megnyugszol. Rossz esetben meg minél hamarabb, annál jobb.
2022. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És azóta hogy vagy?
2023. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!