Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » (?) megjott ma a mensim....

(?) megjott ma a mensim. Pontosan mara irta a naptar…es pontosan is jott meg. viszont az ezelotti honapokban mensi elott 1-2 hettel mindig atlatszo kis nyalkas volt a wcpapir mikor kitoroltem. Viszont most nem elotte volt,hanem kozben.

Figyelt kérdés

Nem vok terhes hisz nem is voltam egyutt fiuval van baratom de nem csinaltuk meg…es barnas is volt most eloszor elegge…es ilyen sem volt meg h nem piros volt hanem inkabb barna.

Kicsit megijedtem.

Aki ertelmes valasszal tud segiteni,annak nagyon koszonom❤️🥹🙏🏻



2022. szept. 1. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor barna az is piros vér volt anno csak oxidálódott mert pl túl sokáig volt betéten, tamponban stb.


Ha átlátszó nyálkás menstruáció közben az nem ad okot aggodalomra. Lehet pl barátod felizgatott és a hüvelyed elkezdte termelni a nyákot. Viszont közösülésre nem került sor ezért kitörölted.

2022. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!