Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Konizációs műtét? Mennyire...

Konizációs műtét? Mennyire fáj utána? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nekem volt pár éve. Egy hétig otthon kellett pihennem és utána még 2-3 hétig egy liter tejet sem lehetett felemelnem, nehogy gond legyen. Nem volt semmi probléma, csak vigyázni kellett magamra, viszont az első menstruációt, amit utána jött, azt nem kívánom senkinek, mert nagyon fájt. Az orvosom azt mondta, hogy ez teljesen normális az elsőnél, utána minden szépen visszaállt a régi kerékvágásba. Az elején 3 havonta jártam rákszűrésre, utána fél évente, most pedig már csak évente kell mennem, de szerencsére jól sikerült a műtét és vigyázom is magamra, így azóta P1-et produkálok mindig. Sok sikert és jobbulást kívánok :)
2022. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon aranyos vagy! További jó egészséget😊
2022. szept. 2. 13:55
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok! Remélem még olvassátok :) nekem 5 napja volt műtétem, de még mindig vérzés (kissebb menstruacios vérzésnek felel meg ) meddig tart? Normális ez?
2022. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta! Nem csak konizáció volt hanem eg.ügyi kaparás,méhnyak biopszia is! 5 napig pici vérzés..én már másnap főztem és takarítottam..egyedül vagyok két gyerekkel ,nem hülye vagy mazohista😊

Kb.a következő menziszig 3 hétig voltak görcseim.Semmi extra.Az első menzi 28 napra jött meg es a szokásos 3 nap helyett 16 napig tartott🙄Az 5.6.7 ik napon annyira erős volt,hogy estem össze így infúziót kaptam.Ez is elmúlt.Azóta minden ok,kb 1 hét múlva várom a 2.ik menzim..meglátjuk.

2022. nov. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!