Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka annak, hogy hámlik...

Mi az oka annak, hogy hámlik mindkét nagyajkam, és mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Egy kis pattanás szerűség is kijött,de ez máskor is előfordult már és mindig magától elmúlt pár nap alatt (emiatt nem is aggódom annyira)

Nem értem mi lehet a baj,mert nem fáj,nem viszket,nincs folyásom, és a hámlás sem vészes, de azért aggaszt.Lehet ,hogy allergiás vagyok valamire? Mit csináljak vele? Most az ünnepek alatt nem hinném,hogy eljutok nőgyógyászhoz...


2008. dec. 22. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáldmeg baba popsikrémmel kenni, a legjobb, a gyógyszertári, de a rosmannban van azthiszem naturlandos. Kicsit kellemetlen lehet, de jó vékonyan kend be, és ha borotválod, akkor most hanyagold, szilveszterre megkopaszthatod, szerintem addigra rendbejön ettől!

Üdv.

2008. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!