Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi vagy női nőgyógyász?...

Férfi vagy női nőgyógyász? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nemét függ.
2022. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Férfiakból nagyobb a választék. Szerintem az orvos a páciensben sosem a nőt látja vagy igen?
2022. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a fontos, hogy te kényelmesen érezd magad előtte. Komfortos legyen beszélni vele, meg kevésbé feszengj a vizsgálat alatt. Ilyen személy, pedig nem feltétlenül a neme miatt lesz szimpatikus.

Én először egy férfi orvosnál voltam, és eléggé izgultam, és zavart a gondolat, hogy egy férfi fog megvizsgálni, így váltottam. A mostani orvosommal sokkal könnyebben tudok beszélni a gondokról, és nem feszélyez

2022. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
A férfiak kedvesebbek, tapasztalatom szerint.
2022. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Ezt nem lehet megmondani, nem a nemüktől függ.

Saját tapasztalatom szerint férfi, több nőgyógyász vizsgált, a nők nagyon nem voltak empatikusak, sőt csak velük volt kifejezetten rossz élményem.

2022. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a férfi jobb. nekem az természetesebb ha egy férfi nyúlkál ott mint ha egy nő.
2022. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!