Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétfétises férfiak! Ha nők...

Betétfétises férfiak! Ha nők lehetnétek, mit tennétek, hogyan élveznétek ki?

Figyelt kérdés
Itt az idő hogy mi is "kérdezzünk". Kíváncsi vagyok.. Hogyan élveznétek ki, ha ti magatok menstruálhatnátok? Hogyan képzelitek el a dolgot?

2022. szept. 5. 12:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Bocsánat, nőként kérdezem:


Mi az a betétfétis?

2022. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Nők egészsége kategóriában gyakran vannak olyan kérdések amiket nyilvánvalóan férfiak írnak ki. Kb kérdezősködnek róla hogy : milyen érzés betétet hordani, szoktak-e nők beszélgetni menstruációról vagy cserélgetnek-e hobbiból betétet, lehet-e betétbe pisilni (szoktunk-e), jó érzés-e betétet hordani, mennyit használunk el, stb... olyan dolgokat amiket nők szerintem soha nem tennének mert kb olyan dolgok ezek mint a wc-zés (mindenki csinálja, de nem beszélünk róla mert minek is tennénk).
2022. szept. 5. 12:22
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Na erre kíváncsi vagyok, bár lehet, hogy inkább a szexualitás kategóriába kéne tenni.
2022. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 azért ide írtam ki, mert gondoltam úgyis itt állnak lesben. Még a kulcsszavakat is úgy állítottam be. Hmm... Érdekes, lapítanak mint a kaméleon, nem akarnak ráharapni :/ Lehet eltűntek az oldalról, törölték magukat?
2022. szept. 5. 13:40
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Épp tegnap volt egy beteg elme, aki szerint minden nélkül menstruálni a legjobb..... hagyni lecsurogni a földre, éjszaka szalmán aludni, stb. stb.


BROÁF

2022. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
A betétfétises hordja 40 fok kánikulában a betétet és utána nyilatkozzon, milyen élvezetes.
2022. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 elképzeltem ahogy a panellakásomban beszalmázok magam alá hogy optimálisan menstruáljak :D . Másnap reggel mit csináljak a fél zsák (effektíve) összevérezett szalmával? Szórjam ki a hatodikról?
2022. szept. 5. 14:20
 8/21 anonim ***** válasza:
2022. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
na szóval a holisztikusak. kivi vagyok, ilyen olcsó a bőrszoknya hogy így tönkre lehet tenni meg eltüzelni? és az így simán elégett mint a papír :D ? hol itt a harmónia a természettel :D wow.
2022. szept. 5. 14:26
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
#9. Priceless fake story, ugye? 😂😂
2022. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!