Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy tejsavas...

Normális, hogy tejsavas lemosástól ez történt?

Figyelt kérdés
Pár hete elkaptam valamit odalent, a tünetem annyi, hogy eléggé viszket (bár nem konstans érzem) illetve egy kis diszkomfort érzet. Nincsen megváltozott folyásom, semmi olyan durva amiket pl neten írnak. Ezért nem mentem el nőgyógyászhoz. Viszont szerettem volna itthon kezelni, így vettem tejsavat és vízzel felhígítva mosakodtam vele. Tehát nem irrigáltam és nem vezettem be semmit a hüvelyembe, mert egyrészt félek ezektől, másrészt nem értek hozzá és nem bízom abban, hogy az eszközt itthon 100%osan le tudom fertőtleníteni. Viszont kívülről megmostam vele az ajánlott arányban mindenre odafigyelve és konkrétan szanaszét csípett odalent, második este pedig kis hámsérüléseket is okozott, enyhén vérzett, azóta nem csinálom…. Más tapasztalt ilyet, hogy ez mégis mitől lehet? Ugyanis kb mindenhol orrba szájba ajánlgatják a tejsavat, hogy mennyire jó és mennyire helyreállítja a hüvely ph-ját, ehhez képest nekem ezt okozta és azóta sem lett jobb semmi… vettem Micovag plus hüvelykúpot azóta, de később láttam, hogy az is tartalmaz többet között tejsavat… ezek szerint felesleges kipróbálnom? Szedtem grapefruit cseppeket is, semmit nem értek… kicsit kétségbe vagyok esve, mivel korábban soha életemben nem volt ilyen problémám, mindig makulátlan és egészséges voltam odalent.

2022. szept. 5. 13:17
 1/3 A kérdező kommentje:
És igen, a viszketés nem múlik, de nincsen egyéb komolyabb panaszom. Valakinek ötlet, ajánlat erre?
2022. szept. 5. 13:19
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
gomba. A tejsav nem megfelelő kezelés.
2022. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy gomba. Kezdd ela micovag kúrát mielőbb!
2022. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!