Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azért fájt a petefészkem...

Azért fájt a petefészkem este, mert minden nap maszturbálok, de az elmúlt két napban kimaradt?

Figyelt kérdés
Már nem fáj, de este hirtelen nagyon fájt és folyton pisilnem kellett. Nő vagyol, 30 éves.
2022. szept. 7. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem kellett volna kihagyni, kérdés, miért kellett kihagynod?
2022. szept. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem hinném, hogy a petefészek-fájdalom ellen a mindennapi maszturbáció a megoldás. Persze az egy dolog, ha minden nap csinálja az ember, nem bűn, de ha fáj a petefészked, nézesd meg dokival. Ez majdnem olyan, mintha egy drogos elvonási tüneteire azt mondanánk, hogy drogozzon megint és elmúlnak. :D
2022. szept. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nőgyógyász, de szerintem a két dolognak vajmi köze sincs egymáshoz. De édes hogy ezt így itt említed.
2022. szept. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én minden nap többször is maszturbáltam már vagy 5-7évig. Leáltam vele, mert már nagyon sok időt eltelt ezzel, és érzem hogy ez maximális időpocsékolás. A farkamnak a punciba a helye és a valóságba, nem pedig a gondolatba és a 2D állóképekbe. Amióta nem csinálom, csak egy rossz időpocsékoló tettnek tartom, aminek semmi köze a valósághoz. Ha van eszed akkor ne folytasd. 26F
2022. szept. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldodott, felfujodtam es az okozta, most megy a hasam, a wcrol irok epp, ugyhogy nem petefeszek fajdalom volt, csak fwlfujodas. koszi a valaszolat!
2022. szept. 7. 06:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!