Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok. ti milyen pózba...

Lányok. ti milyen pózba alszotok amikor megvan a mensitek?

Figyelt kérdés
nagyon görcsöl a hasam ilyenkor és nem tudom melyik alváspóz lenne jó
2022. szept. 7. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Háton alszom a legtöbbet - olyankor is.
2022. szept. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanúgy, fájdalomcsillapítóval :D amúgy még az tud jó lenni olyankor, ha egy párnát teszel a fejed alá, egyet pedig átölelve, félig hason, félig oldalt a hasadhoz. Vagyis nekem ez jól szokott esni.
2022. szept. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy.
2022. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aha, csak én nem akarom teletömni magam gyógyszerrel. úgy gondolom a menzesz az egy természestes dolog és vele járó kényelmetlenségek is.tehát nem betegség, ezért a tabit kihagynám. természetes megoldások lennének jók a görcsöm csillapítására.
2022. szept. 7. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

#4 az oké, hogy természetes, de ennyi erővel a fejfájás is, természetes, mégis, ha szenved az ember vesz be rá fájdalomcsillapítót.

Természetes az nekem tényleg a párnával "megtámasztani" a hasam szokott bejönni, vagy hallottam már, hogy a meleg víz/melegítő is oldja kicsit a görcsöt, bár ez nekem nem jön be.

2022. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

úgy gondolom a menzesz az egy természestes dolog és vele járó kényelmetlenségek is - oké, akkor szenvedj.


Én sem szívesen szedek gyógyszert, de a menzesz második napja a kivétel. Akkor KELL, különben már reggel nem bírnék felkelni az ágyból, és nem abba a max 2 szembe halok bele.

2022. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
29%
Ha van villany párnátok probáld ki nekem nagyon sokat szokott segiteni
2022. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ja
2022. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!