Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert irjak az interneten,hogy...

Miert irjak az interneten,hogy 70-80 ml a menstruacios folyadek, mikor egy betetbe 100 ml is belefer? 5 betet ha elfogy, az mar 500 ml. Nekem 5 betet szokott eleg lenni.

Figyelt kérdés
Menstruacio
2022. szept. 8. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Vízzel kipróbáltad, vagy honnan veszed hogy 1 dl-t fel tud szívni egy betét...??? Én kizártnak tartom..

Arról nem is beszélve, hogy full unhigiénikus ha nem cseréled páróránként.

2022. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván ez a 70-80 ml ez 5 nap alatt jön ki, nyilván a cikkírók feltételezik, hogy nem ennyinként cserél valaki. (Egyébként a mennysiség se mindenkinél egyforma sajnos, van itt egy felhasználó aki szokta írni, hogy félóránként kell cserélnie az éjszakait is, neki biztos nem ennyi, hanem jóval több...)


Azt viszont elképzelhetőnek tartom, hogy van olyan betét amibe 100 ml belefér (persze nem egy adagban, hanem lassan...) nekem pl. az Always Platinum éjszakai nagyon sokat kibírt.

2022. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, kiprobaltam vizzel. A Libresse es a Bella ennyit sziv fel(100ml).
2022. szept. 8. 10:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert 100-150 ml-nél több nincs.


Az, akinek óránként kell cserélnie, nem normális, súlyos vérzészavar és kivizsgálásra szorul - akár egészségügyi kaparással a végén.

2022. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
54%
Senki sem addig használ egy betétet, amíg full tele lesz.
2022. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

3: és be is tetted a bugyidba ennyi tartalommal...??


Azért nem mindegy, hogy technikailag mennyit bír - és hogy ilyen mennyiséggel milyen érzés a lábad között....

2022. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Neked mindig végig vérződik az összes betéted?


Nem tudom, de nekem általában a közepén összegyűlik (főleg második, harmadik napon) és ott megtelítődik aztán cserélni kell. A szélénél lévő felszívó zselé fel se használódik, mert addigra már a közepénél el kezd(ene) kijönni. Szóval lehet, hogy fel bírna venni 100ml vért, csak azt szétoszlatva csak.

2022. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha kipróbáltad, láthattad, hogy sokkal jobban megszívta magát, mint amikor menstruáció alatt használod. Egyszerűen (érthető okokból) túl van méretezve. A 70-80 ml pedig reális, mióta kelyhet használok van rálátásom a dologra, nekem egyértelműen ekörül az érték körül van.
2022. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az erősebb napokon kb óránként cserélnem kell, pedig a lehető legvastagabb betétet rakom be, ami szinte olyan vastag már mint a kisbabáknak a pelusa. nekem mindig a betétnek a közepén gyűlik össze a vér, nem terül szét, hiába ér föl a fenekem tetejéig a betét.
2022. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De hát mikor, hányszor, miről van szó??


Naponta, hetente, egy ciklusbeli vérzés alatt? Miről beszéltek??


Én nem értem, nők vagyunk, oké, de esetleg nem lehetne értelmesebben?

2022. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!