Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idegen helyen (étterem,...

Idegen helyen (étterem, áruház mosdójában) szoktatok betétet/tampont cserélni? Ha igen, hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Otthon ugye kézre állnak a dolgok, de pl. egy Meki vagy egy Tesco mosdójában hogyan oldjátok meg a tampon/betét cseréjét?

Csak mert a WC-re még pisilni sem ül rá az ember idegen helyen, a betétet meg ülve szokta az ember.

Vagy ilyenkor ti állva cseréltek?

Tamponnál meg hogyan oldjátok meg hogy előtte ne fogdossatok össze mindent? (kilincs ki-be, újat leteszitek, régit letesztitek, stb.)



Vagy ilyen helyeken nem szoktatok cserélni?



2022. szept. 8. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
fertőtlenítő gél kezemnél meg wc ülőkére is
2022. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Állva szoktam betenni, amúgy meg a kilincset papírzsepivel fogom meg ki és befelé is.
2022. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Ha kell, akkor igen, persze. Előtte és utána bőven kézfertőtlenítő.

Nekem évekkel ezelőtt volt egyszer egy olyan élményem, hogy pont a menzeszem második, legerősebb napján indultam nyaralni. Busszal. Bulgáriába! Képzelhetitek. :D Hányni sem akartam volna azokba a vécékbe, amelyeknél megálltunk útközben, nemhogy tampont cserélni, de nem volt más választásom. Sokat nevettünk utána azon, hogy mennyi kézfertőtlenítő gélt és nedves törlőkendőt elhasználtam aznap (ugye covid előtt történt, nem volt még megszokott dolog).

2022. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Betétet használok. Én otthon is állva cserélem, nekem úgy kényelmes, nem szívesen csinálnám ülve. Gyenge a vérzésem, tehát ritkán kell ilyen helyeken cserélni, de amúgy papírzsepivel fogom meg a kilincset, aztán minden megy a megszokott módon.
2022. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
A kétdező amúgy a mensifétises pali, aki egy ideje itt élvezkedik.
2022. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
30%

Életemben nem mostam kezet ilyesmihez, csak felnyomtam. Sosem voltam beteg “ott lent” és egy egészséges terhességet is kihordtam.

Evés előtt sem mosok kezet soha. Egyszer elutaztunk Egyiptomba, csak én nem kaptam el a fosós vírust. Hiába, edzett az immunrendszerem.

Ezzel a túlzott fertőtlenítéssel legyengül az ellenálló képességetek, azért kaptok el mindent, mert nem érintkeztek a bacikkal, csak szólok.

28/N

2022. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
én csak betétezek menses idején. nekem a tampon kényelmetlen, nem ad biztonságérzetet ellentétbe a betéttel. nem is szeretnék ott kotorászni, mert nekem minden mensesnél 3 napig úgy görcsöl a hasam hogy majd kiszakad a helyéről. a betét ugyan picit kényelmetlen de legalább biztonságos, megnyugvást biztosít nekem. szóval a kérdésre válaszolva nem nagy cucc a csere sehol se. bemegyek a mosdóba, állva tisztába teszem magam ott lenn aztán a használtat kidobom. ennyi.
2022. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert a WC-re még pisilni sem ül rá az ember idegen helyen - mert minimális ismeretekkel sem rendelkezik saját magáról :D


Ugyanúgy, mint máskor. Kézmosás, benyitok, cserélem, leülök-pisilek és kész.

2022. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Én nem, mert fiú vagyok. A lányok szoktak. Ezért is van gyakorta szemetes a nőiben. Ahol meg nincs, ott hamarosan lesz, miután eldugul a retyó a lehúzni próbált tampontól, betéttől. A pasiban ált nincs, kivéve ha wc papírt sem szabad beledobni a klotyóba, mint pl Görögo. Előtte moss alaposan kezet, h nehogy megfertőzd magad vmivel.
2022. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!