Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pajzsmirigy hormonos vérvéte...

A pajzsmirigy hormonos vérvétel menstruációs ciklushoz kötött vagy befolyásolhatja azt?

Figyelt kérdés
az orvos egyszerűen beutalt, de én meg a honlapon azt olvastam hogy a női hormom vizsgálat ciklushoz kötött meg ismerősöm mesélte hogy volt már vele ilyen hogy nem tájékoztatták és ismételni kellett...tsh, f3,f4, prolaktin

2022. szept. 9. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos egyszerűen beutat, akkor egyszerűen menj el.

A psjzsmirígy hormonok nem ciklusfüggők.

A prolaktin igen, de mivel nem tudjuk, mit szeretne a laboreredményből pontosan a doki, így gondolom ha ciklusfüggő dolgot, akkor úgy küldött volna.

Felesleges az orvos helyett orvost játszani...

2022. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem játszok orvost de ez az orvos sajnos nagyon figyelmetlen, nem hibáztatom sok dolga van, egyszer a gyogyszer adagomat is osszekeverte de nem letz belole gebasz mert a patikanal, mikor valtottam ki eszrevettem
2022. szept. 9. 16:08
 3/5 A kérdező kommentje:
amugy koszi a valaszt:)
2022. szept. 9. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
20 éve járok pm. alulműködés miatt kontrollra. Soha nem került szóba a ciklus...
2022. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2022. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!