Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tampont használjak...

Milyen tampont használjak hogy ne dörzsölje ki a hüvelyemet?

Figyelt kérdés

Amikor nem folyik már annyi vér vagy kicsivel több bennem az ösztrogén akkor szárazabb a hüvelyem és kidörzsöli a tampon. Ezért szoktam át betétre, de így meg nagyobb eséllyel kapok bőrfertőzést.

Most akkor mit csináljak?



2022. szept. 9. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Maradj a betétnél vagy használj tenat
2022. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
a tampont max 6 óránként cserélheted, úgy cseréled?
2022. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Intimkehely
2022. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak betétet használtam eddig. Soha nem lett semmi bőrfertőzésem és egyéb bajom.
2022. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Tampmax. Egy aplikatorban van a tampon es azzal helyezed fel. Higenikus, egyszeru es fajdalom mentes!!:)))
2022. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen bőrfertőzést kapsz a betéttől? (Tehát hol, meddig tart, mivel kezeled stb)


Lehet, hogy a betétben lévő illatanyagra vagy a betét anyagára vagy allergiás, tehát lehet, hogy annak megváltoztatása válasz lenne a gondodra.

2022. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
azt tanácsolom, hogy betétet használj. én soha életembe nem használtam tampont, és tudom, hogy a nőgyógyászom is tiltana tőle. lehet, hogy a betét nem olyan komfortos, de azért kibírható, hozzá lehet szokni, meg főleg biztonságos. látni lehet mindig, mikor szorul cserére. az éjjeli átázás elkerülése érdekében pedig kettőt teszek be, rá szoros bugyi, arra rá cicanaci vagy télen vastag harinaci, ami helyén tartja a betétet. és mehet is az alvás.
2022. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Faszt fajdalommentes a tampax, ha szaraz vagy belulrol, nincs annyi verzesed mar, teljesen mindegy, hogyan rakod fel,fajni fog a kihuzasnal.


En keves verzesre mar nem tudok tampont hasznalni, maradt nekem ilyenkor a betet. Lehet a kerdezo amugy viszket a betettol es valojaban ez a baja, csak furan fogalmazott, mert egyeb esetben irrealis a felelme.

De meg lehet probalni az illatmentes beteteket peldaul. Annyi fajta van, kiserletezni kell.

2022. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

7-es, akkor neked nem olyan a vérzésed, hogy második napon kétóra alatt elázol a pitsbe éjszaka. :D


A nőgyógyász pedig nem tilt a tampontól, ezt nem meséled be.

2022. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
9es: ismerem a nődokimat, tudom hogy eltiltana tőle, mert tudom hogy tamponellenes. de ez az én nődokim, lehet hogy más nődoki máshogy gondolja. én Őrá hallgatok mindig.
2022. szept. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!