Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lágyéki nyirokcsomó,sérv vagy...

Lágyéki nyirokcsomó,sérv vagy valami más?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok,9éve van egy csomó lágyékomban jobb oldalon. Akkoriban rendszeresen betegeskedtem,hideg helyen dolgoztam. viszont 9 éve semmi bajom,leszámítva ezt...Menstruációkor megnagyobbodik és mostmár nagyon fáj. Mindíg járok vizsgálatra,vérvételre,ultrahangra. Nőgyógyászhoz. Eleinte azt mondták nyirokcsomó most legutóbb már sérvet mondtak... ja meg azt hogy ha nagyon zavar vetessem ki...meg szüljek egy gyereket...hát igen,zavar mert ott egy csomó és baromira fáj menstruációkor és utána is egy két hétig aztán mire elmúlna újra kezdődik. a vérképem tökéletes. Most megyek nőgyógyászhoz megint de már nagyon elegem van hogy senki se mondd semmi értelmeset. Elvileg azért fáj ilyenkor mert mensikor ügye ott minden megváltozik és ennek a hatására begyullad...na de úgy csinálnak mintha normális lenne. Eléggé hipohonder is vagyok. Szóval rohadtul félek... az immunrendszerem amúgy tökéletes annak ellenére hogy semmi vitamint nem szedek, évek óta nem voltam beteg...valakinek volt hasonló? :(

2022. szept. 14. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Sebészetre menj és ott megröntgenezik.
2022. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ettől a "szülj egy gyereket" vudutól agyfszt kapok. Nekem is mondták már, krónikus gyulladásra. Ja, attól majd biztos meggyógyul. Katasztrófa, hogy mi megy a magyar egészségügyben...


Sajnos csak azt tudom mondani én is, mint az egyes, próbálkozz a sebészeten. Nekem volt sérvem is, nyirokcsomó duzzanatom is, a sebészek jellemzően nem tévedtek. (Ellentétben a nőgyógyászokkal). Bár ez 20 évvel ezelőtt volt, jó orvosoknál. Nem tudom, azóta milyen a felhozatal.

2022. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!