Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az elsö nögyogyászati...

Milyen az elsö nögyogyászati vizsgálat? nagyon fáj? a nögyogyász ugye nem használ injekcios tűt?

Figyelt kérdés
Elöször megyek és nagyon félek. azert megyek mert mindig brutalisan faj a menstruaciomkor. 20 l

2022. szept. 15. 16:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
10%
ez mindenkinek kellemetlen egy idegen elot levetkozni ha fiatal ha oreg az orvos. fájdalmat meg nem érezhettel mert ez nem fáj ,hacsak nincs gyulladasod.
2022. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11

pedig nagyon fájt , végig sirtam ; és meg se tudott rendesen vizsgálni mert kértem hoggy hagyja mert fáj

2022. szept. 16. 14:14
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

#11, biztos azért írja, hogy fájt, mert nem fájt... Nagyon ronda dolog megkérdőjelezni, ha valaki ilyet ír.


Nekem is fájt, pedig én terhesen mentem, tehát nem azért, mert szűz lettem volna. (A szülés óta már nem fáj, érzem is, hogy kicsit más lett a gátvágás-varrás után.)


Hiába tud a hüvelybe egy hímvessző is simán behatolni, amikor a nő olyan állapotban van - a nőgyógyásznál nyilván nem vagy olyan állapotban, így a vizsgálat tud fájni. A kérdező izgult is, mert ez volt az első alkalom, azt még rá is tesz egy lapáttal.

2022. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13

telleg nagyon izgultam es nagyon fajt kertem is hogy hagyja abba mert nem birom annyira faj.

2022. szept. 16. 18:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!