Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » D mannose porhoz hozzá tud...

D mannose porhoz hozzá tud szokni a szervezet?

Figyelt kérdés
Nászútas betegségben szenvedek... Kb 2 éve szedem a d mannózt erre ami eddig tökéletesen segített (mindig szex előtt vettem be egy kiskanállal), azonban most szex után sikerült csak be vennem és nagyon szenvedek, alvadt vér darabok is vannak a vizeletemben és nem értem mitől hiszen az adagot be szedtem annyi történt hogy kicsivel később mint szoktam (ilyen már amúgy fordult elő korábban is és akkor nem volt ilyen probléma) lehetséges lenne hogy hozzá szokik a szervezet a d mannózhoz és már nem használ?

2022. szept. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy a felfázásodat most nem az e-coli okozza. A D mannose csak arra jò. Vizelettenyésztés kellene és utána célzott antibiotikum. Párodnak is érdemes lenne elmenni egy vizsgálatra az is lehet hogy oda-vissza fertőzitek egymást.
2022. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nem “szokik hozzá” mert a mannóz nem a szervezeten keresztül hat a kólira, hanem a vizeletből közvetlenül, azaz a test csak átengedi magán.
2022. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm 🙂
2022. szept. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!