Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mekkora melltartóméret?

Ez mekkora melltartóméret?

Figyelt kérdés

Mell alatt: 73cm

Mell: 86cm

Van rá esély, hogy még egy egész kosárméretet nőjön?

Most vagyok 16 éves, 170 cm, 52 kg. Nem tudom, hogyha egy picit híznék, akkor az hova menne.



2022. szept. 25. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
70B-75A, próbálni kell, a fazontól is függhet, hogy melyik a kényelmes. 10kg-t biztosan érdemes lenne felszedned, a zsír szigetel a hideg ellen és nyakunkon a fűtéskorlátozás.
2022. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég nagy mellbőség ekkora testsúly és magasság mellett. Talán F kosár, de hát Te hordasz melltartót...


Persze még nőhet a hízástól, de lehet, hogy nem.

2022. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2-es voltam, bocs, elszámoltam a méretet.
2022. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

1-es, szerintem a kérdező nem a jelenlegi gazdasági helyzetünk kapcsán kérdezett. Nagy okos vagy látom... Emberen a zsírréteg nem szigetel. 150 kilós emberek nem fáznak 10°C-ban, ugye? Dehogynem. Ugyanúgy, mint a 60 kilós emberek. Ha értelmes választ nem tudsz adni, inkább ne válaszolj.


Kérdező, valóban próbálva fogod megtudni, mert fazontól és gyártástól is függhet.

2022. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Ez 75B, vagy C. Fazontól is függ.

Biztos, hogy fog nőni még valamennyit, mert a mell nagy része zsírszövet. Nagyon vékony vagy most, nyilván hízni fogsz, ha megállsz a növésben, abból pedig mellre is megy.

2022. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

#4: Kifejezetten gonosz vagy, látom. A szigetelést nem én találtam ki, ha urban legend, akkor írd meg a nagy igazságot ide is: [link]

Szerintem nem kellene belém kötnöd, csak mert barátságosan próbálok segíteni egy kórosan sovány kérdezőnek motivációt találni a hízásra. Új infót nem írtál, a válaszod teljesen haszontalan.

2022. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7%
75B Egyáltalán nincs kicsi melled, ahhoz képest, milyen vékony vagy. A hízást nem tudod irányítani, de nyilván lenne nagyobb, ha elérnéd a női optimális súly alsó határát, sőt akár 1 kosármérettel is ha 58-60-al az ideális súlyt. Erre viszont 16 évesen nem kell törekedni, jön az majd magától.
2022. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!