Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mit jelenthet, ha egyre...

Az mit jelenthet, ha egyre kevesebb a mensim?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben azt vettem észre, hogy középidőben nincs tojásfehérje folyásom és mind emellett egyre kevesebb a mensim is, hónapról hónapra.

28-30 napokra jön meg ettől függetlenül

Egy tisztasági betét alig “koszolódik” be inkább első napon, kicsit jobban illetve 2.-3. napra már végképp alig van🙁

47 kilo vagyok 161 centihez, 14 éves koromban voltam 44-45 ilyen a genetikám

7 éve nem sportolok lehet kéne? Illetve össze-vissza eszek, nassolok, egyébként jó az étvágyam:) Nagyon szeretem az édes dolgokat..

Májusban voltam nogyogyasznal, ő akkor azt mondta hogy úgy néznek ki a petesejtjeim mintha PCOS vagy IRes lennék

PCOST kizartuk mert a hormon jo lett

IR tesztre nem mentem el még mivel magán nőgyógyász a lelkemrol is leszedte a pénzt😃

Október 27.-én tudok elmenni TB alapú dokihoz

De addig is jo lenne meghallgatni mások véleményét is…

Előre is köszi, ha van tapasztalatod véleményed

21/L



2022. okt. 2. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Bármi lehet. Endokrinológiai kivizsgálás kell. Ha nem menstruálsz, mert az barnázás tisztasági betéten nem az, biztosan hormon problémád van. Akár korai petefészek kimerülés.
2022. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ja
2022. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%

Szia!

Nekem dettó ugyanez volt! Persze az orvos sem látott semmit.

A Covid-oltás után vettem észre, hogy az amúgy is kevés mennyiségű és gyenge mensim még kevesebb és gyengébb lett. Az orvos azt mondta, hogy fél év kb, mire helyre áll újra.

Egészségügyben dolgozom, rengeteg nőnek az oltás után volt hasonló problémája.


Egyébként sikerült még így is teherbe esnem, ilyen ultragyenge kevés vérzéssel, a baba meg is maradt. 🙂

2022. okt. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
#3. Mi köze volna a vérzés erősségének a teherbeeséshez?!
2022. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tavaly júniusban kaptam meg az oltást és azután tűnt el a tojásfehérje folyás egyébként…most, hogy így átgondoltam

Illetve pont akkor kaptam egy ureaplasma betegséget partner csere végett, amire azt hittem, hogy csak felfázás és párom mérete miatt fájhat a szex…3 hónap után derült ki, hogy nem

Utána mind a ketten kaptunk antibiotikumos kezelést, de azután a betegség után se volt már minden a régi

Szóval nem tudom:( kiváncsi vagyok mit fog mondani az orvos majd 27.-én

2022. okt. 3. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi volt a vizsgálaton?
2023. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi.. mindent rendben találtak, néztek ciklus 8-9 napján hormont, 15. Napon UH, illetve ciklus 25. napon progit, minden eredményem rendben volt…
2023. ápr. 7. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!