Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 vagyok. Kb 2 eve jott...

17 vagyok. Kb 2 eve jott meg.. es azota ossze vissza jon meg…vagy is volt mikor kesett 3 napot..meg volt olysn is h a mensim csak 3 napig tartott. Vagy 4. (?)

Figyelt kérdés

Az elozo 2 honapban pontosan jott meg.

Ebben a honapban mara jelezte a naptar h meg kene jonnie,es meg is jott pontosan ezen a napon. Viszont reggel volt egy ilyen kozepes ver volt a betetemben. Reggel ota nem is veres a betetem.

Es ilyen meg nem volt.

Igaz az ezelotti honapokban sem volt olyan h omlott volna…de azert meg sem az volt h orakig nem ment a betetemre semmi ver…

Nem vok terhes!!! Ha valaki ezt irna. Nem voltam egyutt meg fiuvaal!


Csak kicsit felek h mitol lehet az hogy csak reggel van egy icipici verzes. Es azutan kb 6 ora telt el. Azota tiszta a betetem.

Kerlek ertelmes valaszokkal segitsetek meg! Koszonom☺️



2022. okt. 3. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Pecsételt vérzés elofordulhat a menstruáció elején, valószínűleg 1-2 napon belül megjön rendesen.

Valamint ha 2 éve van menstruációd, simán lehet,hogy még nem állt be tökéletesen a rendszer. Érdemes egyébként nőgyógyászhoz menni, és ő fog neked segíteni, de a rendszertelenség ezeregy ok miatt előfordul, megijedni nem érdemes emiatt, orvost felkeresni viszont mindenképp ajánlott a későbbi problémákat megelőzendően.

2022. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ja és most olvasom jobban, hogy az ősszevissza jön meg az nálad 3 nap késés és esetleg rövidebb menstruáció. Ezek nem a rendszertelen menstruáció tünetei még, egyáltalán nem rendszertelen a mensid ezek alapján. 21-35 nap között normálisnak tekinthető egy ciklus, ha nincs semmilyen más betegségre utaló tünet. A vérzés hossza is 4-8 nap között "normális". Fiatalabb koromban nekem is nagyon rövid ideig tartott. Semmi bajod nincs, de a nőgyógyászt akkor is érdemes rendszeresen felkeresni egyébként: )
2022. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem össze-vissza menstruáció! 2 éve menstruálsz, ahhoz képest nagyon pontos, a nők nagy részének soha nem lesz napra egyező menstruációja egész életében fogamzásgátló nélkül. Az sem probléma, ha lassabban kezdődik, és csak másnapra indul be rendesen.

A nőgyógyászos válaszokkal nem értek egyet, semmi nem indokolja a vizsgálatot egyelőre, ha 2 éve menstruálsz még az sem lenne gond, ha hónapok kimaradnának, idő, míg beáll a ciklus. Oda akkor kell menni, ha valódi probléma van, kimaradozó menstruáció, rendellenes vérzés, fertőzés, illetve ha elkezdesz szexuális életet élni évente rákszűrésre.

2022. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ciklusom 23-28 nap között van. Ez egy rendszeres ciklusnak mondható. Nálad is ez a helyzet.
2022. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 3-4 napot késik, vagy 3-4- napon keresztül mentsruálsz teljesen oké.
2022. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!