Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy nem...

Létezik olyan, hogy nem fejlődött ki a mell?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a pubertáskoron már túl vagyok, tehát változni már nem fog. 11 évesen kezdtem menstruálni, mellem viszont semmi! Pedig nem vagyok túl vékony alkatú, van rajtam kb 5-10kg felesleg. De a mellem kb akkora mint egy pubertást kezdő gyereknek. Szemből semmi, oldalról egy picit domború. De még csak mell formája sincs. Nem voltam ezzel még orvosnál, leginkább csak esztétikai probléma. De létezik ilyen, hogy egy nőnek nem fejlődött ki a melle?

2022. okt. 4. 18:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem, hogy melltartót sem hordok, csak ha megyek valahová, de akkor is ilyen szivacsos "top"-szerű sportmelltartót... A rendes melltartóban úgy nézek mint egy pasi, nincs amit beletegyek. Még az A kosaras melltartó kosara is eláll.
2022. okt. 4. 18:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik mirigyhiány. Ilyenkor nincs,ami kitöltse a mellet.
2022. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit lehet ezzel kezdeni?
2022. okt. 4. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szilikon. Mást nem.
2022. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha orvosilag indokolt,akkor ingyenes a műtét.

Nőgyógyászhoz menj el kezdetnek.

2022. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként nagyon kicsi mell esetén is ott lehetnek a tejmirigyek. Még a férfiaknak is van, csak persze náluk normális esetben sosem "üzemelődik be". Szóval nem feltétlen következik, hogy majd mikor kéne, ne tudnál szoptatni. Esztétikai szempontból érthető, ha zavar ez a helyzet.
2022. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:( Értem, köszönöm a válaszokat... Hát ez szomorú, nem szívesen akarnék műanyagot a testembe ültetni, de mindegy.. :/
2022. okt. 4. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, lehet egyszerű genetikai adottság, hogy a tejmirigy állomány normális, de mellette nincs extra mennyiségű zsírszövet. Ismerek olyan kétgyerekes anyát, akinek ötven valahány évesen kb. akkora emlője volt, mint egy 11 éves kislánynak és mégis normálisan tudta szoptatni a két gyerekét.
2022. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező a szépségideált követni, maradhatsz műanyag nélkül is. Normális embereknél nem ezen fog múlni, hogy fontos vagy-e nekik. A mai világban sajnos tényleg hátrány érhet ilyen butaságok miatt is, hogy mekkora a melled, de dönthetsz úgy, hogy nem érdekel, benyeled, és kompenzálod mással.
2022. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!