Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióma panaszokról?

Mióma panaszokról?

Figyelt kérdés
37 évesen van egy 8mm-es miómám. Azt mondta doki évente szűrés ahogy eddig is, és nem lesz gond. A múltkori vérzésem nagyon erős darabos volt, a mostani alig van és kisugárzik a fájdalom a jobb csípőcsontomba. Ezzel csak az a baj, hogy nekem akkor volt ilyen mikor méhenkívüli terhes voltam. Miómától éreztetek ilyen egy oldali húzó fájdalmat?
2022. okt. 4. 20:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Volt hogy egy pontban a derékcsontom szurkált, volt hogy combomba sugárzott, hát meg vagyok ijedve, de itt 20 ezer egy vizsgálat és sztk több hét vagy sürgősségi. Annyira nem vagyok rosszul azért ...
2022. okt. 4. 20:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi a kérdésed, de nekem is van miomam. És vannak ilyen tüneteim. Gondolom azóta elmentel már vizsgálatra. Nőtt a miomad azóta?
2022. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mehen belul van-e. Ott okozhat fajdalmat, eros verzest. A 8 mm nagyon kicsi, de az is igaz, nem mindegy, hol van. Darabos verzes csak ugy is van.
2023. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!