Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » EllaOne 30mg 120 órás eseményu...

EllaOne 30mg 120 órás eseményutáni tabletta. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szeptember 24 szombaton történt egy kis baleset a párommal. Úgy láttam jónak ha iratok egy esemény utánit. 27.-én be is vettem nem éreztem semmi különöset. Most október 6.-án meg is jött normális időben. Viszont nekem az első két napban szokott erősebb lenni a menstruációm normális esetben de most még mindig sokallom. A hasam is csak az első napon szokott fájni ezzel szemben most még mindig görcsöl. Kicsit gyengének is érzem magam plusz kicsi hányinger is van néha néha. Hívtam az orvosomat akit sajnos nem tudtam elérni viszont aggódok. Akinek van bármiféle tapasztalata vagy tanácsa szívesen meghallgatnám.
2022. okt. 8. 18:21
 1/2 anonim válasza:
100%

Figyelj, az esemény utáni tabletta nem fejfájás csillapító, hogy bumm bedobom azt jó lesz minden.

Ez egy jó kis hormonlöket a szervezetednek, simán előfordul olyan is, hogy hónapokra is felboríthatja a hormonháztartásod. Ezért is tapasztalhatsz olyan tüneteket, amelyek általában nem jellemzőek a havi periódusodra.

Ne aggódj el fog múlni, bele fog kis időbe telni, de nem lesz semmi bajod.

2022. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nyilván tudom hogy nem fájdalomcsillapító… olvastam a lehetséges mellékhatásokat szimplán kiváncsi voltam a tapasztalatokra. De azért köszönöm.
2022. okt. 10. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!