Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett hízás,...

Fogamzásgátló mellett hízás, mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
5 Hónapja szedek fogamzásgátlót, eddig Lindynetette szedtem de az 5. levelem màr Novynette volt. A Lindynettôl mindig hányingerem volt ettol a Novynettől meg állandóan éhes vagyok. Ez igy normális hogy tobbet eszek gyógyszer melett?
2022. okt. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Hormonokat szedsz, migrén, libidócsökkenés, étvágytalanság, elhízás, estig lehetne sorolni, mennyi potenciális mellékhatása lehet. El is hagytam amint lehetett, és haragszom is anyámra, hogy 18 évesen rám kényszerítette.
2022. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán gyakori, tekintve hogy a jelenleg forgalomban lévő fogamzásgátlók nagyon alacsony hormontartalmúak. Ezért is okoz bajt, ha 1 szemet akár csak a megszokottnál jelentősen később vesz be az ember.
2022. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2022. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, persze lehetséges elhízás, de egyetértek az előttem íróval, ezek már nagyon kevés hormont tartalmaznak. Nekem sajnos fejfájásom és libidócsökkenésem van miatta.
2022. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!