Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy még 25 évesen...

Normális, hogy még 25 évesen sem állt be rendesen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Amikor 14 évesen megjött, azt mondták a szüleim, hogy majd néhány év múlva beáll…Hát ez nem igazán jött össze. Nem azt mondom, hogy heteket csúszik, inkább azt, hogy pl.: hónapokig 28 napos a ciklusom, aztán hirtelen át áll és 32 napos lesz hónapokig… utána meg hónapokig 30… aztán megint 28… persze.. tudom, hogy ez csak max 4 nap, de sokszor volt már, hogy nyaralásba is bele csúnyított, mert hirtelen akkor ugrott le 32 napról 28 ra :/

2022. okt. 14. 22:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenkinek óramű pontosságú. Én is 25 vagyok, 12 éves koromtól menstruálok... De még nem sokszor volt 2 ugyanolyan ciklusom egymás után. Mindig beleesik a normális határba, de 25-30 között változó. Elég rossz így, mert igazából kiszámíthatatlan, hogy mikor fog megjönni, már a 24.napon elkezdtek izgulni, hogy meg fog jönni és végül napokkal később jön. De amikor nem számítok rá és nem ideális, akkor tuti hamarabb jön pár nappal.
2022. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!