Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem szeretnék gyermeket. Ha...

Nem szeretnék gyermeket. Ha nincs semmilyen nőgyógyászati panaszom, van lehetőségem méheltávolításra? Továbbá, ha ez megtörténik, az a szexuális életre milyen hatással lesz? Hüvelyi orgazmus és méhnyak orgazmus jellemzett korábban, nem csiklós..

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nincs, nem történik meg, tehát nem is lesz semmi hatása.
2022. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Hasznaljatok ovszert.
2022. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Ma még nem akarsz, holnap lehet igen. Egy ismi csaj nem akart, 43 évesen meg igen. Kezelésekre járt, hogy végül lehessen. Lett is.
2022. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá lehetőség Magyarországon!

40 év felett 3 gyerekkel is csak a petevezetéket kötik el. A méh eltávolítás viszonylag nagy egészségügyi kockázattal jár, kerülendő, amíg lehetséges.

2022. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Értem hogy nem akarsz gyereket mivel nem kötelező de egy méheltávolítás nagyon drasztikus lépés.Ha jól tudom nem csinálják meg csak úgy azzal az indokkal hogy te nem szeretnél gyereket és csak bizonyos kor után vagy olyan eü állapot kell hogy indokolt legyen de lehet én tévedek.

Megváltozna a hangulatod meg pár dolog utána miután rengeteg női hormon termelődik bennünk és a méh jelenléte összefügg ezekkel a testi folyamtokkal magyarán olyan lennél mint egy menopauzás idősődő nő akinek folyamat hangulatingadozásai vannak és nem épp van sok kedve a párjával együtt lenni.Ezt ne akard.Inkább védekezzetek.

2022. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Azzal semmi baj nincs hogy nem szeretnél gyereket,viszont az hogy egészséges nőként ilyen drasztikus műtétet akarsz,az már elég nagy probléma, aki meg tényleg beteg az összetenné a két kezét, hogy meggyógyuljon és hogy ne kelljen, ilyen borzasztó műtéten átesnie. Szóval ahogy az előttem levőek is írták védekezzetek.
2022. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Nincs ilyen. Egészséges szerveket nem vesznek ki. Egy esélyed van, ha kivizsgáltatod magad, és megállapítják, hogy hajlamod van mondjuk méhnyak, petefészekrák stb.-re, akkor megelőző jelleggel el lehet távolíttatni. Volt a családodban ilyen jellegű megbetegedés? Egyébként jobb, ha nem csinálod, iszonyatos tortúra és nagyon megváltozik a tested.
2022. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a (részletes) válaszokat, ez gyorsan el is dőlt.

(Volt ilyen jellegű megbetegedés a családomban, igen, halmozottan, szerencsére én még nem vagyok érintett. 37N. És természetesen nagyon sajnálok minden nőt akivel bármilyen betegség, komplikáció miatt történt ilyen műtét, stb. Ezzel a kérdéssel nem Őket szerettem volna bántani.)

2022. okt. 15. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
6-os vagyok ne értsd félre,én tudom hogy nem őket akartad megbántani,sőt ez eszembe se jutott,én tényleg csak azért írtam,hogy szerintem fiatal egészséges nőként ne tedd ki magadat ilyennek, hálistennek én is egészséges vagyok 24 éves és én sem szeretnék gyereket soha,de meg sem fordulna ilyen műtét a fejemben,az én anyukámnak "csak" a petefészekét vették ki mert ciszta volt benne,és láttam mennyi szenvedéssel jár ez, illetve teljesen felborult a hormonrendszere,hangulatingadozásai vannak stb szóval csak jó szándékból írtam,amit írtam. Illetve már tényleg elég sok védekezési mód közül lehet választani.
2022. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
*petefészkét
2022. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!