Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 nappal korábban jött meg...

10 nappal korábban jött meg és gyengébb mint szokott?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a menzeszem rendszeres, nem igazán szokott később-hamarabb megjönni. Ritkán fordult elő, hogy késett pár napot, de az mindig stressz időben...

Most viszont 10 nappal hamarabb jött meg. Ami nekem fura az az, hogy pont előtte 2 nappal is meg 1 nappal is együtt voltunk a párommal, védekezés nélkül. Nem szedek fogamzásgátlót, sosem szedtem, ha baba jönne, mi nem bánnánk, de nem vagyunk görcsösen rajta a projekten, általában óvszerrel védekezünk.

Sokkal enyhébb mint általában szokott lenni, és nem is élénk piros vérzés hanem inkább pirosas-barnás.

Veletek fordult elő ilyen?,

Köszönöm.

24 N


2022. okt. 17. 21:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Hülyén Fogalmaztam, nem az fura, hogy együtt voltunk, hanem hogy este együtt voltunk, másnap reggel már megjött..vagyis valami ahhoz hasonló
2022. okt. 17. 21:04
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Igen, előfordul, hogy 7-8 napokat csúszik.
2022. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!