Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duzzadt hüvelybemenet?

Duzzadt hüvelybemenet?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap a barátommal nem figyeltünk eléggé rá, hogy kellően nedves legyek, kidörzsődtem. A hüvelybemenetem érzékeny és fájdogál, erősen megduzzadt, ez az állapot 2-3 napja tart, de nincsen kellemetlen szagú folyásom vagy viszkető érzésem sem, ami gombás fertőzésre utalhatna. természetesen elmegyek orvoshoz, de csak csütörtökre kaptam időpontot, addig pedig jó lenne okosabbnak lenni.

lehetséges, hogy tényleg csak kidörzsölt? normális, hogy napokig duzzadt maradok?

(ill., úgy néz ki sikerült benyalnom valamilyen vírusos torokgyuszit, az ráerősíthet a tünetekre?)


2022. okt. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sima kidörzsöléses irritáció, felesleges a doki erre!

Büntetésből egy hétig csak nyalasd vele magad, és az arca csak gyantázva lehet mint a babapopsi olyan simára!


Majd legközelebb odafigyel a kurafi!

2022. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
első: köszönöm a válaszod. csak attól tartok, hogy tényleg nagyon erősen meg van duzzadva, de csak a bemenet és semmi más. a neogranormontól most jobb, bízom benne, hogy tényleg hámsérülés lesz!
2022. okt. 17. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Székletben, vizeletben is jelen van, ezért fontos az alapvető higiénia!

2022. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) termeszetesen semmi problema nincsen egyikunk higeniajaval es mosakodasi szokasainkkal sem. egyetemista vagy, sokat ingazom, tomegkozlekedem, mindenki kohog, elkaptam valakitol es pont.
2022. okt. 17. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Normális, majd elmúlik.


Ha nem nedvesedsz valamiért, hasnáljatok síkosítót - néha nem árt -, mert könnyű így járni.


Nálunk ez havi egyszer simán összejön, amikor a menzeszem után egymásnak együnk egy hét után - pontosítok: én neki, nem is kell az előjáték, csak érezzem magamban (pedig nem vagyok szexmániás, de egy hét nélküle az sokk)

2022. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!