Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás miatt...

Petefészek gyulladás miatt fájhat a mellem?

Figyelt kérdés

Megjött múlt hétfőn 5 napig tartott, kevesebb volt mint máskor.

Hétvégén úgy görcsöltem mint akinek megjön, le akart szakadni a derekam,petefészkem, gondoltam biztos felfáztam. Kinti munkát végzek, naponta többször szakad rólam a víz a nagy hajtás miatt.

Kértem nőgyógyászhoz időpontot, 3 hét múlva mehetek...

Házi orvos írt fel gyulladás csökkentőt.

De a mellem nem értem miért fáj. Szúrkál bele. Megfázhatott talán az is? Vagy valami hormonális problémám lehet inkább? Csináltam terhes tesztet, negatív. Sosem volt még nőgyógyászati problémám.ja,hányingerem is van. Nem tudom mit csináljak. 35 éves vagyok


2022. okt. 18. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy vashiányom van, ha ez valamit számít, amit jelenleg kezelek.
2022. okt. 18. 16:42
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Cisztánál mikor nekem volt akkor nagyon fájt az egész méhem,petefészkem és ülni is alig tudtam.Mikor kéne megjöjjön a menzeszed?
2022. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most múlt el pénteken. 1 hete hétfőn jött meg.

Azért annyira nem fáj.csak mintha meg lenne fázva. Más jele is volt neked hogy cisztád volt?

2022. okt. 18. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt más csak az őrületes fájdalom.Húgyuti fertőzésed is lehet ez most jutott eszembe.Nekem is volt és az is eléggé fájt.Kapsz rá gyógyszert és elmúlik.
2022. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értelek. Remélem!

Köszönöm szépen a segítséget!

2022. okt. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!