Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan véditek ki a reggeli...

Hogyan véditek ki a reggeli felkeléskor hirtelen meginduló vérzést?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltok amikor reggel felkeltek és befolyik egy nagyobb adag - tekintve, hogy éjjel a vízszintes testhelyzet miatt nem jön?

Mi a praktikátok a felkelésekre mensi alat?



2022. okt. 19. 06:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%
Magamból kiindulva tuti leesne annyit forgolódok este.
2022. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

Hová esne le, és micsoda?


Olvass utána hogy ez működik. A tampon se esik ki 😂

2022. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
7%
Köszönöm 9-es, ebbe még nem gondoltam bele, sőt utána sem olvastam. Nekem kényelmi eszköz a tampon, de tényleg sokszor érzem, hogy száraz. Nem túl erős a vérzésem amúgy sem. Mindenképpen hasznos infó.
2022. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%
Van facebook csoport, de az emilla oldal is hasznos, én onnan rendeltem. Szülés után hallottam róla először és bár furcsa volt a gondolat először, mégis hajtott a kíváncsiság és abszolút bevált
2022. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
16%
Én most álltam át a menstruációs bugyira, de csak éjszakára. Nekem a tampon kifejezetten kényelmetlen volt.
2022. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%

Menzeszkehely. Fekvés előtt kiöntöm, elmosogatom, visszahelyezem. Tiszta vagyok minden percben. Én szeretem.


A menzeszbugyin gondolkodom én is.

2022. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Szintén mint az ötös válaszoló első része,felkelek szaladok a wcre.Sajnos éjszakai betét mellett is kicsit átázok mert valahol mindig kifolyik..vagy amikor még férne a betétbe de hátra folyik és átázik a betét..
2022. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére sosincs ilyen gondom, mivel 10+éve csak tampont használok már, de ez a kérdés most előidézte azokat a horrorisztikus élményeket...
2022. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!