Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség? CALESBALANCE

Segítség? CALESBALANCE

Figyelt kérdés
Ma először próbáltam ki ezt a bakteriális huvelygélt.normálisan csináltam ahogy irta hogy kell, bele nyomtam a hüvelybe. Az normális hogy most fáj tőle?

2022. okt. 21. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mikor látott? Bakteriális eredetű hüvelyi fertőzésre antibiotikumot szoktak adni, mehetsz az ügyeletre is vele, ha az van. Amit te használsz, az teljesen másra való.
2022. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 el olvastam amit rajta írt hogy mire használják. És olyan bajaim vannak ami rá vannak írva. Azt irta, hogy az ilyen problémával nem kell orvoshoz menni, elég ilyen szereket használni pár hétig.
2022. okt. 21. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Idióta az első, értek hozzá, teljesen jó erre, csak tolj mellé még probiotikumot is.

Melyik ez, a kup, vagy a benyomós, tubusos? A tubusost jó mélyre nyomd fel az ujjad mellett vezetve, hogy ne szúrd meg a hüvelyed falát, aztán belül jól kend szét. Frankón működni fog.


Ha 1-2 kezelés után sem javul, akkor antibiotikum kell, de az se csodaszer.


Normális ha fáj, mert sav van benne és valszeg gyulladt a nyálkahártyád. Javulni fog.

2022. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: amikor szétkented belül (nagyon tiszta kézzel!), akkor nyomj fel jó mélyre egy probiotikum kapszit is abba a savas közegbe.
2022. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 a tubusosat próbáltam
2022. okt. 21. 21:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!