Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annak idején az első menstruác...

Annak idején az első menstruációtok előtt - még gyerekként - kipróbáltátok az eü.betétet kíváncsiságból?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg más okból?

Ha igen, hány évesek voltatok akkor?



2022. okt. 22. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A tampont próbáltam ki: beleraktam egy pohár vízbe, mert kíváncsi voltam, hogy mekkora lesz, amikor megszívja magát. Elég riasztó volt a látvány.
2022. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Emlékszem, hogy kipróbáltam, rá nemsokára meg is jött, de gőzöm sincs hány éves voltam
2022. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
szüleim mondták hogy nem baj hogy még kislány vagyok próbálgassam a betétet mert hamarosan meg fog jönni. sokszor 1-1 napot betétbe kellett lennem hogy megszokjam mire elkezdek mensizni. eléggé utáltam már akkor is de legalább nem volt idegen dolog a betét.
2022. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Tisztaságit használtam, aztán ennyi.


Bár a sima betétet azóta is gyűlölöm, szóval amint lehet, váltok tamponra (a második-hamradik napon nem, mert akkor kellemetlen feltenni a fájdalom miatt).

2022. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Hárman voltunk lánytesók, naná, hogy minden nagylányos dolgot minél hamarabb ki akartunk próbálni. és igen betétet is ugyanúgy loptunk titokban anyától, ahogy sminkelgettük magunkat meg minden egyéb. De amióta muszáj használni azóta már nem akkora buli mint akkor volt:D
2022. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
2022. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de a tampon vízbe rakásával én is szórakoztam :)
2022. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!