Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfertőzés és alhasi...

Hüvelyfertőzés és alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
volt valakinek gomba vagy baktérium miatt alhasi fájdalma? csinál ez ilyet? szerintem inkább gombám van, mert folyásom nem nagyon van, max kismértékű fehéres, nincs szaga vagy fura színe, csak éget a nemiszervem és fáj az alhasam. Ez gomba inkább, ugye? vagy aggódjak az alhasi fájdalom miatt, és próbálkozzak sürgősségin? sztk nőgyógyászhoz csak 3 hét múlvára van időpontom, így eléggé aggódom mert kenem canestennel meg pimafucorttal de nem segít.

2022. okt. 23. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
3 hetet nem várunk fertőzéssel. Vagy sűrgösségi, vagy magánorvos.
2022. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alhasi fájdalom nem jó jel, erre a kenőcs egészen biztosan nem megoldás. Legkésőbb hétfőn el kellene menned nőgyógyászhoz. Az SBO-ra akkor menj, ha elviselhetetlenné válna a fájdalom és nem hat a gyógyszer (görcsoldó, fájdalomcsillapító).
2022. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért csak a kenőcs a lehetőség, mert szűz vagyok még, így a nőgyógyász se nagyon tudom mit csinálna… alapvetően felfázásom volt amire antibiotikumot szedtem, akkor fájt az alhasam, ami elmúlni is látszott a Monural portól, de ekkor jött ez az égető érzés. Inkább kívül éget, nem is belül, ebből gondoltam hogy a krém elég. Magánba nincs anyagi lehetőségem menni, az sztk s időpont nèlkül nem fogad, az sbo-n meg igy lehet kirohognek.. :D
2022. okt. 23. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Bél- és hüvelyflóra helyreállítókat nem szoktál használni? A területileg illetékes nőgyógyász rendelési időben kellene, hogy fogadjon akut problémával. Menj be a rendelés elejére és szólj, hogy mi a baj. Lehet, hogy sokat kell várni az időpontosok miatt, de ha nem vizsgál meg, hívd fel a betegjogi képviselődet vagy keresd meg az intézményvezetőt.

Addig is: Bonolact Pro+femina segíthet.

2022. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De!:) gondoltam erre egyébként és szedek is,lehet az antibio a gyomrom kicsinálta, mert egyébként nem 100% hogy nőgyógyászilag fáj az alhasam, hanem lehet a gyógyszertőr, mert sajnos szokott köldök alatt ilyenkor fájásom lenni ami lesugárzik. Épp ezért nem rohantam, hanem megpróbáltam kenegetni… alapvetően nagyon nagyon szúrt az alhasam amikor a felfázás diagnózist kaptam, és az a jellegű fájdalom el is múlt, úgyhogy kicsit reménykedek.. megpróbálkozok, sajnos voltam már így ott és elküldtek..:( de szerintem ez meg sbo-hoz kevés, ezért is voltam tanácstalan. Nagyon köszi hogy időt szàntatok a válaszra!:)
2022. okt. 23. 14:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!