Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem bírom az Utrogestan...

Ha nem bírom az Utrogestan progeszteron kapszulát akkor a Nuvaring hüvelygyűrűt vajon bírni fogom?

Figyelt kérdés

A progeszteron kapszulát szájon át egyáltalán nem bírom szedni, de ha hüvelyben kell alkalmazni, akkor sem bírom, rosszul vagyok tőle, émelygés, fáradtság, éjszakai alvászavar, általános rosszullét.

Ha erre így reagálok, akkor a Nuvaring hüvelygyűrűt tolerálni fogom? Mivel a kapszulában 100 mg progeszteron van, addig a Nuvaringben igen csekély, 0.120 mg.

Ámbár 36 éves vagyok és elhízott ezért ki tudja a nőgyógyász felírja e nekem.



2022. okt. 24. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a Nuvaringben nem progeszteron hanem etonogestrel és ethinylestradiol van, így semmilyen következtetést nem lehet levonni abból, hogy nem bírod a progeszteron kapszulát. Vagy bírni fogod, vagy nem.

Sem a 36 éves kor, sem az elhízás nem ellenjavallata a Nuvaring felírásának.

2022. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, azóta már rájöttem, puding próbája a drága evés.
2022. okt. 25. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!