Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tisztasági betétet ha...

A tisztasági betétet ha reggeltől estig ugyanaz van bent, nem lesz pisis?

Figyelt kérdés

Eddig naponta 3-4 óránként cseréltem a sima tisztaságit is, pont azért, mert napközben járok vagy 8x-10x pisilni is, (meg ugye izzadás, stb)

Viszont a közelmúltban hallottam, hogy azt igazából egész napos használatra találták ki, és nem kell napközben cserélni, stb.

Így kérdem, akik egész nap használják ugyanazt, nem szokott pisivel szennyeződni, akár mennyire is megtörlitek magatokat?



2022. okt. 24. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván pisis is lesz. Hol olvastál ilyen hülyeséget? Nem egész napos, hanem minden napos használatot említenek, de ez nem azt jelent, hogy non-stop, akár extrém esetben napokig kellene használni.
2022. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tisztaságit, aki csak a biztonság kedvéért használja, nyugodtan ott lehet hagyni. Aki bővebb folyás miatt használja, annak érdemes gyakrabban cserélni. A pisihez nem értem, hogy mi köze, mert pisire inkontinenciabetét való.
2022. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Érdemes lenne pár óránként higiéniai okokból cserélni, nyilván nem olyan sürgős mint mikor menstruálsz,de akkor is az higiénikus ha legalább pár óránként kicseréled.
2022. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Pisis nyilván nem lesz, ha mindig rendesen megtörlöd magad utána, hacsak nincs inkontinenciád.

Amúgy napközben én is csak akkor cserélem, ha több folyásom van vagy jobban izzadok, a legtöbbször reggeltől estig elég egy.

2022. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell cserélni, ha szükségét érezzük, sokan csak a biztonság kedvéért használják minden nap, ha semmi nem kerül rá, maradhat ugyanaz napközben. Értelemszerűen ha pisis lenne, ki kellene cserélni, de mitől lenne olyan? Nyilván megtöröljük magunkat pisilés után.
2022. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!