Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 éve hogy menstruálok viszont...

4 éve hogy menstruálok viszont most 6napja késik… Lehet attól hogy nem állt még be a szervezetem, vagy valami más lehet az oka?

Figyelt kérdés
Görcseim azok megvannak elég szépen.. viszont még mindig semmi.. Kezdek aggódni hogy valami komolyabb dolog van a menzeszem késésében…
2022. okt. 27. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
A tested nem egy óramű. Teljesen normális ha a menstruációt nem mindig napra pontosan jön meg. Késésről egy héten felül beszélünk, ráadásul te érzel pms tüneteket, szóval nincs miért aggódj.
2022. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Terhes vagy!

Gratulálunk!

2022. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barátommal mindig védekeztünk/védekezünk.. szóval ha minden igaz akkor a terhesség kilőve
2022. okt. 27. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy
2022. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahogy leírtam A barátommal mindig védekezünk:’) szóval Nagy valószínűséggel az kilőve hogy terhes legyek
2022. okt. 27. 08:02
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Aktív szexuális élet mellett ilyen esetben első dolog a terhességi teszt.

Igen, olvastam, hogy védekeztek, és ha jól csináljátok, akkor valóban nagyon-nagyon kicsi az esélye, de nem nulla, történnek balesetek. Korodból adódóan pedig kétlem, hogy az anyai örömökre vágynál. Szóval tesztelj, mert ha "gond" van, akkor az idő egy nagyon fontos tényező.

2022. okt. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2022. okt. 27. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!