Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csak mellvizsgálatra...

Ha csak mellvizsgálatra megyek nőgyógyászhoz meg fog vizsgálni rendesen is?

Figyelt kérdés
A mellemben találtam egy csomót, és azt szeretném kivizsgálni, viszont épp menstruálok is és nem is szeretnék más vizsgálatot. Tb-re megyek, az orvos hajlandó lesz csak mellvizsgálatot elvégezni rajtam, vagy erőszakoskodni fog hogy akkor már máshogy is megvizsgál? Még szűz is vagyok, illetve nincs semmi problémám, így ezért nem szeretném azt.

2022. okt. 27. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ha azt mondod, hogy nem akarod, akkor nem fogja ráderőltetni
2022. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ha nem kéred
2022. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Fölajánlhatja, de nem vagy köteles elfogadni. (Egyébként ez máskorra is érvényes). Ha mondod, hogy épp megvan, akkor eleve nem fog győzködni.
2022. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

#4!

Tapintásos emlővizsgálatot a nőgyógyászaton is csinálnak, csak a képalkotóhoz kell mammográfia. Nem csak kretének kérdeznek ezen az oldalon.

Egyébként sem a kérdés, sem a stílus nem egyezik a perverz pasiéval.

2022. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4/5 miért ne csinálnának??

Ne magadból indulj ki kérlek.

2022. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy jött le perverznek a kérdés. Még sosem volt ilyen problémám, meg nem voltam még sosem nőgyógyásznál, bocsi, hogy nem tudom, pontosan mit hogy hívnak. Én csak feltétételeztem, hogy ilyen problémával először a nőgyógyászhoz megyek el, aztán ő majd ad beutalót oda, ahova szükségesnek látja.
2022. okt. 27. 21:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz nem kell beutaló
2022. okt. 27. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Felesleges ezzel nőgyógyászhoz menni, háziorvos megnézi, és ad beutalót, ha szükséges.
2022. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mindenki perverz aki nőgyógyásszal kapcsolatos kérdést tesz fel? Melyik része volt pontosan perverz neked ebben a kérdésben? A nőgyógyász vagy a mell szó?
2022. okt. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!