Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen peteérésem van...

Rendszeresen peteérésem van fogamzásgátló szedése mellett. Mással fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés

Más miatt járok nőgyógyászhoz, és már legalább 7 hónapja mindig van vagy cisztám, vagy peteérésem, olykor egy petefészekben több petesejtem is megérik.

Azóta már a harmadik fogamzásgátlót kezdem majd szedni emiatt.



2022. okt. 28. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor biológiai csoda vagy, jelentkezz valami kutatóintézetben kisérleti alanynak, Nobel-díjat fognak kapni miattad.


ILYEN ugyanis nincs, ha szabályosan és rendszeresen szeded a gyógyszert!

2022. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Honnan tudod, hogy van peteérésed? A doki konkrétan látja az uh-on és mondja is? Vagy hogy?
2022. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, látszik az ultrahangon. Rendesen szedem minden nap azonos időpontban, mégis ez van. Korábban szedtem már tablettát, terhes csak az abbahagyása után lettem, szóval akkor gondolom, nem volt ez. Ciszta miatt mentem orvoshoz márciusban. Azóta biztos ez történik.
2022. okt. 28. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta biztos ez történik"


Szóval egyszer megállapította nőgyógyász és azóta minden hónapban úgy gondolod hogy így van?

2022. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A PCOS-t kevered a peteéréssel. Azért, mert több petesejted termelődik, egyik sem fog megérni.
2022. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy van egy-egy funkcionális ciszta a pefetészekben, attól még nem ovulálsz.
2022. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Milyen fogamzásgátló? Amelyik csak progeszteron tartalmú, annál könnyebben előfordulhat ilyen
2022. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!