Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon helyes használata? Ez...

Tampon helyes használata? Ez normális? Gondolom nem! 25.n

Figyelt kérdés

Vettem tampont de még soha nem használtam, Ma meg probáltam fel helyezni de alig akart fel menni kelemetlen volt és fájt is valamennyi kit is volt nehezen be ment de akkor is egész lent még éreztem a végét.

Ki is vettem és tettem betétet..

aztán kb fél óráig fájt még a hasam



2022. nov. 1. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
De az sem mind1, hogy szűz vagy e még és hogy milyen a méretű a tampon. Próbáld meg az ob mint.
2022. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Minit*
2022. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szűz.

3 cseppest vettem.

2022. nov. 1. 17:00
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Tampont akkor érdemes próbálni és használni, amikor erős a menzesz, ilyenkor könnyebben bemegy, könnyebb kiszedni és nem szárít ki, nem sért fel.
2022. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Elöször talán aplikátorossal kellene probálkoznod.
2022. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

25 évesen jutott csak eszedbe a tampon? Eddig jó volt a betét, most már miért nem jó?


Egyébként valszeg a szög volt rossz ahogy felhelyezted, illetve nem ment fel teljesen + ellazulni sem tudtál.

2022. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Az első próbálkozások nem szoktak sikerülni, ennek is meg kell tanulni a használatát. 46 éves vagyok, nekem nem ment, van ilyen is, de 1 próbálkozás után nem érdemes feladni.

Kisebb méret, más szögek, pózok, kísérletezni kell.

2022. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Sztem a normal OB a legjobb. Amikor a több cseppessel próbálkoztam kellemetlen volt.

Így maradok a tampon+betét kombónál.

2022. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Elsőre a legkisebbet vedd meg. Legjobb tényleg az Ob mini. Olvasd el a tájékoztatóját, lesz ott egy ábra is. Nem csak be kell dugni a hüvelybe, hanem még beljebb kell tolni, amennyire csak utána tudod dugni az ujjad. Ha nem tolod fel elég mélyen, akkor tényleg nagyon kellemetlen, fáj, kidörzsölhet. Idővel majd belejössz, akkor fogod tudni használni a nagyobbat is.
2022. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is ilyen volt elsőre, tizenévesen, szűzként. Te viszont már nem vagy az, jobban kellett volna mennie... Én is azt javaslom, hogy minivel próbálkozz, és akkor, amikor jobban vérzel (amíg ez a próbaszakasz van, használsz mellé betétet/tisztaságit).
2022. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!