Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Altatásos műtét után felborult...

Altatásos műtét után felborult a hormonháztartásom, mikor fog helyreállni?

Figyelt kérdés
1 hónapja volt térdműtétem altatásban, a menstruációm egy hetet késett és a szokásosnál jóval rövidebb volt (3 nap) valamint nem fogytam mégis egy melltartó számmal kissebbek a melleim. Más is tapasztalt már ilyet? Mit tudok tenni, hogy helyreálljanak a hormonok?

#altatás #műtét #hormonháztartás #Felborulthormonháztartás
2022. nov. 3. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Ezt öndiagnosztizálásként állítottad fel, hogy felborult a hormonháztartásod?


Elég merész következtetés...


A stressz (a műtét miatt) simán okozhat menstruáció késést. A mellnagyságot nem tudom megítélni, akár pszichésen is érezheted kisebbnek...


Ha valóban hormongondok lennének, azt az endokrinológus tudja diagnosztizálni. Kérj beutalót a háziorvostól az endokrinológiára.

2022. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Huha, egy het keses, azert le ne ugorj valami hidrol kerdezo, ez nem akkora tragedia :D


Tok termeszetes ilyenkor, gondolom nem poenbol mutottek, szedtel gondolom gyogyszereket is, semmi baj nincsen.

A melledre nem tudom mi a magyarazat, de akkor valoszinuleg csak fogytal, ha kisebb lett. Mert csak ugy nem megy ossze.

2022. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Altatásos műtétnek az égviéágon semmi köze a hormonháztartásodhoz - hacsak nem titkon FSH-t vagy LH-t nyomtak beléd :D
2022. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
A szervezet bonyolult dolog. Az altatas okozhat csunya mellekhatasokat! Ezert kell beszelned az altatoorvossal a mutet elott, s vizsgalatokat is kernek! Beszelt az orvos a lehetseges mellekhatasokrol vagy szovodmenyekrol? Fogyni lehet, hogy nem fogytal, de a fekvestol valtozott az izomtonusod, ezert latod a melled kicsinek. Visszafog valtozni ha ujra mozogsz rendesen. Mikor volt a mutet?
2022. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az altatas nagyon komoly gondokat okozott. Tulaltattak! Nem vettek figyelembe a gyogyszereimet! Komoly muhiba volt. Tervezett mutet volt. Az altatoorvos elnezest kert masnap. Engem ez nem igazan vigasztal.
2022. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 a vérhigító miatti menstruációs eltéréseket mondta, mást nem. Köszönöm a válaszod, erre nem is gondoltam! Remélem helyreáll minél előbb. Napra pontosan 1 hónappal ezelőtt volt a műtét.
2022. nov. 4. 14:37
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 először is nagyon sajnálom! :( ha nem túl tolakodó, mesélnél a problémákról amik felléptek?
2022. nov. 4. 14:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!