Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás miatt késik a mensim...

Felfázás miatt késik a mensim vagy ne adj isten más miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 25-e körül kellett volna ,hogy megjöjjön a havi, viszont nem jött meg.Szexuális életet érek a barátommal , (több mint egy hónapja volt az utolsó együttlét hiszen távkapcsban vagyunk) védekezünk, viszont a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet napközben, az negatív lett, illetve tegnap reggel is csináltam egy első vizeletes tesztet és az is negatív lett.Tegnap óta sokat pisilek és szerintem felvagyok fázva..Szerintetek ez lehet a baj? Vagy csináljak mégegy tesztet? Eléggé bevagyok parázva, derekam az fáj viszont vagy attól hogy megfog jönni vagy pedig a felfázás miatt.Köszönöm előre is


18 L



2022. nov. 3. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2022. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint melyik része nem?
2022. nov. 3. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel védekeztek és a tesztek is negatívak nincsen okod aggodalomra. Nekem a felfázás miatt is késett már 2 hetet és, bár ritkábban, de az is előfordulhat, hogy kimarad egy ciklus.
2022. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh ez megnyugtat nagyon.Tehát akkor a teszt már egy hónap után kimutatta volna ha terhes lennék igaz? Nagyon parázok, viszont nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2022. nov. 3. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok: egy hónap után már nagyon erős pozitívnak kellene lennie, úgyhogy megbízhatsz az eredményben.
2022. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Csatlakozok az 5-öshöz. 1 hónap után már bőven pozitív lenne a teszt
2022. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm mindenkinek a megnyugató szavakat!
2022. nov. 3. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!