Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elő jött az aranyerem,...

Ha elő jött az aranyerem, picit vérzik és nagyon fáj, segíthet a séta vagy inkább a pihenés javasolt?

Figyelt kérdés
Már 3-dik napja szenvedek miatta, nem hat se gyógyszer, se kenőcs, fáj ha fekszem, ülök, állok. Hétvége van, így orvoshoz sem tudok menni. Ma reggel egy kicsit bevérzett. Már nem tudom mi segítene, talán egy kis mozgás jót tenne? Az elmúlt napokban egész nap ágyban voltam kb.

2022. nov. 5. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem emberfüggő, nekem olyankor durván nyíllal is, ég is, viszket is, az segít nekem, ha oldalt fekszem, jégkockát szorítok oda 😅
2022. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Mivel alapvetően a sok ülés/fekvés okozza, ezért igen, érdemes lenne többet mozogni.
2022. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni hogy császármetszes után vagyok pár héttel, és terhesség előtt és közben is nagyon sokat mozogtam, valamint nem székrekedés miatt alakult ki, mert az teljesen rendben van. De úgy érzem semmi sem hat rá, ezért gondoltam láb mozogni kellene kicsit
2022. nov. 5. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
Szia, én is ezzel a problémával küzdöttem, kétszer nagyon durván előjött, nagyon fájt, akkor élményem egy megbízható proktológushoz, aki lézeres kezeléssel lezárta azokat a vérereket. Összesen 7 alkalommal voltam, nem kellemes dolog, de kibirható és utána sokkal jobb volt, azóta nem is jött elő.
2022. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!