Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strovac vakcinàrol tapasztalat...

Strovac vakcinàrol tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

En a tulvagyok az alapimmunizalason es az elso frissitesen (booster) ugye egy evre ra. Inkabb a booster utan ereztem azt hogy nem vagyok annyra erzekeny e.colira. Szoval lenyegeben kevesebb holyaghurutom van azota per ev.

Szoval ezt az eves frissitest fogom csinalni amig csak lehet. Ha kell egy eleten at. Mert a gusztustalan antibiotikumkura nem kell koszonom :/

2022. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Ez a vakcina elérhető nálunk vagy külföldről kell rendelni?
2022. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugy tudom nemetektol lehet rendelni


1es valaszolo: koszi a tapasztalat megosztast! Ez csak e colira jo? Csak mert arra szedtem d mannose port(ami kimondottan e colira jo) es tokeletesen hasznalt csak most 1 honapja nem segit igy gyanitom mas van a hatterben nem e coli

2022. nov. 8. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Igen, en is nemetbol rendeltem privatreceptkent.

Tudomasom szerint csak ecoli.

2022. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aniko7903 válasza:
Ti hogyan tudtátok megrendelni a Strovac injekciót? Nekem nem írja fel senki. Illetve Magyarországra melyik patika szállít külföldről? Köszönöm, ha válaszoltok!
2023. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csylla201 válasza:

Légyszi írjon aki tud információt, hogy hogyan lehet, akár külföldön is ezt az oltást felvenni?

Fizetek is az infoért, nagyon elkeseredtem már!

febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked mik a tuneteid?
febr. 21. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!