Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi nyilalás, mitől?

Alhasi nyilalás, mitől?

Figyelt kérdés
kb augusztus óta néha nyilalást érzek az alhasamban,nem minden nap,de ha igen akkor egy nap többször. augban 8-13ig(akkor késett is), szeptemberben 7-12ig volt meg. okt. 9én kéne megjönnie,elméletileg 25.én volt ovum. szeptember elején elég sokszor ittam cickafarkfű teát,akkor nem fájt. lehet hogy az csillapította? szexuális életet élek. kérlek segítsetek:)
2010. szept. 28. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam 1x fordult elő ilyen,aktus után,nagyon szúrt,de úgy fél óra múlva enyhült...azóta se tudom mitől lehetett,de sztem vmit "megbökhetett" ott bent..de azóta se,úgyhogy azt nem tudom sajnos,h a rendszeres szúrás mitől lehet,de szerintem fordulj vele dokihoz.
2010. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!